Cart 0

Více info naleznete/More info Zde

„All my energy, knowledge and love is invested in discovering how design can best respond to the way we live today. As well as how to be conciously present in a given moment, no matter how small and to live a meaningful life with real connections.“

Hana Kroa v sobě skrývá dva významy. Jak energickou designérku tak jméno její kreativní firmy. Sama říká „Je důležité čím a kým se obklopujeme. Proč ne krásou, harmonií a českou výrobou? Velkou pozornost věnuji detailům a vždy pracuji se snahou o dosažení tiché nadčasové elegance.“ 

Zkušenosti z Nové Anglie i České republiky, práce se špickovými designery v okolí Bostonu a dlouholetá práce s klienty a prostorem v intérieru na obou kontinentech Hana Kroa využila k uskutečnění svého snu – návrhu vlastní kolekce originálních českých látek odpovídající moderním potřebám interiéru.

Její design je inspirován přírodou a podtrhován její kreativitou. Svojí vizi krásných domovů pro lidi uskutečňuje svými vzory, které nesou její vlastní unikátní rukopis. Proces jde od navrhu tužkou, zpracovani, tisk az po jednostlive produkty. Výrobky v podobě metráže, polštářů, závěsů, stínítkách, ubrusů a dalších prvků do interiéru.

rle latek1100x552

 

Tato česká značka klade důraz na lokální výrobu, tisk a používá přírodní materiály-len a bavlnu. Lehkost, harmonie a nadčasovost reprezentují design a  promyšlenou kolekci vzoru, které navzájem komunikují. Její postupná cesta plnění snu stále pokračuje. Láska, zapálení pro věc a pozitivní energie Hany Kroa vás určitě nakazí.   Nabízí kompletní pomoc s interiérem od návrhu po realizaci a materiály. Práce s prostorem a komunikace s klientem jsou prioritami.